Právě je sob úno 17, 2018 10:30 pm

Kvalitní granule dostupné v ČR

Vaše zkušenosti, kterou značku kupujete, tipy, rady, návody, kvalita vs cena, doplňky stravy atd.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Mirek a Hugo

Admin granulátor

Kvalitní granule dostupné v ČR

Příspěvekned črc 25, 2010 5:32 pm

Po zkušenostech a diskuzích s uživateli zdějšího fóra jsem se rozhodl udělat seznam kvalitnějších krmiv dostupných v ČR.
Vzhledem k tomu, že jsou dobré ohlasy na značky krmiv, která podle Dogfoodanalysis jsou v průměru a zároveň i relativně špatné ohlasy na Top krmiva (co pes to originál) rozhodl jsem se svoje kritéria zmírnit a zahrnout i průměrná krmiva, která jsou hodnocena 3*.

Seznam kvalitních krmiv, která se mi povedlo najít na Eshopech v ČR:

Orijen
Taste of the Wild

Acana
Artemis
Applaws
Canidae
Earthborn Holistic Primitive Natural
Fish4dogs
Fromm Family
Timberwolf

Arden Grange
Dog Lover's Gold
Eagle Pack Holistic
First Mate Naturally Holistic (1st Mate)
ANF

Bozita Robur
Canine Caviar
Golden Eagle Holistic

Poznámka:
To, že je značka krmiv v seznamu neznamená automaticky, že všechny její výrobky jsou perfektní.Přečtěte si vždycky složení výrobku a hledejte zejména obsah obilí a kukuřice což značí snahu výrobce co nejvíc ušetřit na výrobě krmení (psí krmivo by mělo být založeno hlavně na mase).Další nechtěné přísady jsou BHA, BHT a Ethoxyquin.
Seznam sem nevybral pouze podle hvězdičkového ohodnocení, ale i podle recenze kde je krmivo doporučeno nebo ne.
Určitě se u nás prodává víc kvalitních krmiv tento seznam byl, ale vycucnut z obsahu Dogfoodanalysis.com viz další témata:
viewtopic.php?f=16&t=502
viewtopic.php?f=16&t=501
A z jiných zdrojů:
http://www.dogdog.cz/content/27-jak-vybirat-krmivo
http://www.pet-servis.com/cs/odborne-cl ... kocky.html
Hugo|Testy granulí...........Krmím:<<<Orijen/Acana Grassland/Acana Prarie Harvest>>>
Obrázek

Zpět na Krmení, krmiva, BARF, doplňky stravy