Právě je sob úno 17, 2018 10:21 pm

BARF

Vaše zkušenosti, kterou značku kupujete, tipy, rady, návody, kvalita vs cena, doplňky stravy atd.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Olga

Moderátor

Re: BARF

Příspěvekned říj 23, 2011 11:18 pm

taky si myslím, že jehněčí je drahý (my ho doma nejíme, protože nekupujeme maso z mláďat). Zkuste krůtí, dá se koupit za slušnou cenu - stehna. Krůty jsou všeobecně dost citlivé na krmení, takže se nedají krmit tím, čím krmí kuřata.
Olga a Amálka

Kačka...

Kolemjdoucí

Příspěvekpon bře 04, 2013 4:18 pm

Prosím, máte někdo zkušenosti s hovězím masem z vetamixu? Nerada bych objednala 17 kg a zjistila, že to je hnusné maso....děkuji

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpon bře 04, 2013 5:05 pm

Kačka... píše:Prosím, máte někdo zkušenosti s hovězím masem z vetamixu? Nerada bych objednala 17 kg a zjistila, že to je hnusné maso....děkuji

Jaké hovězí máte na mysli?...mleté dvoukilovky nebo kusové?
Mrkněte, jestli nemáte někde v okolí Zverimex, který Vetamix bere a zkuste koupit jen 1 "váleček" :mrgreen: .
Já jsem ho kupovala, případalo mě docela dobré - v rámci možností a ceny, ale nakonec jsme skončili na kuřecím, protože jsem postupem času zjistila, že feňule se osypává - po hovězím i vepřovém...kupodivu kuřecí je v klidu. Nakoupím většinou tak 20 kilo, mám koupený elektrický mlýnek, a nabalíčkuju si sama balíčky podle vlastní potřeby.
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Kačka...

Kolemjdoucí

Příspěvekpon bře 04, 2013 5:15 pm

Myslím kusové....ve zverimexu jsem se ptala a bohužel nemají.

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpon bře 04, 2013 6:53 pm

Zkuste se zeptat třeba na ifauna.cz - http://www.ifauna.cz/psi/nemodforum/r/ , tam bude přeci jen více "masokrmičů" než u buldočkářů. Podle ohlasů bych řekla, že je to tady spíše výjimka.
Nebo facebook bude mít určitě barfovací vlákno, ale netuším - tomuhle serveru se zatím úspěšně vyhýbám :wink: .
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Olga

Moderátor

http://krmme.cz/

Příspěvekúte bře 05, 2013 3:52 pm

podívejte se na tuto adresu.

Minulý týden jsem tam zrovna nakoupila maso za 1000 kč
Nejraději kupuji hovězí svalovinu bez kosti pokrájenou na velké kostky. Je opravdu skvělá.
Taky kupuji Krůtí chrupavky. Je to maso v kvalitě pro lidský komzum, takže opravdu slušné.
Taky kupuji králičí hlavy - ty jim rozsekám sekyrkou a dávám na kousání venku. Je to fujka, ale všichni to milují.
Olga a Amálka

Kačka...

Kolemjdoucí

Příspěvekpát bře 08, 2013 1:42 pm

Tak to ste mě potěšila :) je dobré, že tam mají min. objednávku za 500 Kč :))

Franceska & spol.

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 28, 2013 8:08 pm

Olgo, zaujal mě Váš odkaz na krmme.cz a jejich nabídka druhů masa. Pořád hledám, čím svým fenkám zlepšit jídelníček. Chtěla jsem se jen zeptat - nevíte, když píší, např. maso s kostrou, jestli jsou ty kosti nějak nalámané nebo pomleté?
Nemám pejsky zvyklé na BARF a pokud jim někdy dám okousat kosti, trpí zácpou. Děkuji :D .
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." Saint-Exupéry.

Ivana, Franceska & spol.

Olga

Moderátor

Příspěvekpát dub 19, 2013 11:50 am

Francesko,

kosti jsou namleté a syrové. Není jich tam moc a u nás zácpu nezpůsobují. Zato vařené kosti, to je dílo. Hlavně vepřová řebírka. Oba dva žebrají, žebrají a pak bobky jako kuličky do kulometu.
Olga a Amálka
Předchozí

Zpět na Krmení, krmiva, BARF, doplňky stravy