Právě je sob úno 17, 2018 10:11 pm

Krmení pro alergika

Vaše zkušenosti, kterou značku kupujete, tipy, rady, návody, kvalita vs cena, doplňky stravy atd.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

BAX

Kolemjdoucí

Re: Krmení pro alergika

Příspěvekčtv led 09, 2014 10:38 am

Ahoj všem,
jsem tady nováček. Mám kluka Baxička, od té doby co ho máme je pořád nemocný, je to náročné, ale je to miláček.
Navíc asi nebude tak úplně buldoček.... tak doufám že tady mohou být i kříženečci.
Asi má alergii, veterinářka usuzuje podle jeho oušek, ted zkouším nové granule First mate pacific ocean fish, doted měl Arden grange chicken, a já nenašla rybí granule pro štěňátka od jiné firmy než First mate. Máte někdo zkušenost?

Franceska & spol.

Stálý člen

Příspěvekpát led 10, 2014 11:22 pm

BAX píše:Ahoj všem,
jsem tady nováček. Mám kluka Baxička, od té doby co ho máme je pořád nemocný, je to náročné, ale je to miláček.
Navíc asi nebude tak úplně buldoček.... tak doufám že tady mohou být i kříženečci.
Asi má alergii, veterinářka usuzuje podle jeho oušek, ted zkouším nové granule First mate pacific ocean fish, doted měl Arden grange chicken, a já nenašla rybí granule pro štěňátka od jiné firmy než First mate. Máte někdo zkušenost?

First mate není špatná volba. Já osobně bych pro štěně volila granule bez obilovin, i když ani ty nemusí všem pejskům vyhovovat. Rozhodně by ale neměly obsahovat pšenici a kukuřici. Dnes už někteří výrobci granule netrozdělují podle věku pejska, existují tzv. Al Stage Life Formula, granule pro všechny věkové kategorie, kterými se krmí jak štěňata, dospělí psi tak i staří jedinci. Držím palce, aby se Vám podařilo vybrat nějaké vhodné pro vašeho frbulího kluka, to vůbec nevadí, že nejspíš není čistokrevný, i tak je moc hezký :D .
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." Saint-Exupéry.

Ivana, Franceska & spol.

BAX

Kolemjdoucí

Příspěvekned led 12, 2014 11:12 pm

Děkuju,on je strašně moc roztomilej a je to miláček, je takovej original :D ,i když kupovaný byl jako čistokrevný...
Po granulých First mate nemá průjem a myslím že mu i docela chutnají. Tak myslím že u nich vydržíme.
Předchozí

Zpět na Krmení, krmiva, BARF, doplňky stravy