Právě je stř bře 21, 2018 2:00 pm


Představení FRBULu

Představení a informace o projektu Frbul. Pravidla a podmínky úžívání diskusního fóra.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Frbul

Site Admin

  • Příspěvky: 1940
  • Registrován: pon říj 26, 2009 11:01 am
  • Bydliště: Praha

Představení FRBULu

Příspěvekúte úno 16, 2010 7:22 pm

Vítejte na webu Frbul týmu. Frbul je fórum nadšenců a milovníků francouzských buldočků. Přidat se k nám může každý.....


Jsme nejnavštěvovanějším webem s tématikou "francouzský buldoček" v ČR! Celkový počet členů se za 5 let fungování Frbulu přehoupnul přes 2 tisíce buldočků a jejich páníčků :)


Naleznete zde kontakty na majitele francouzských buldočků z celé ČR s možností se seznámit, vyměnit si zkušenosti a užitečné rady, domluvit se na společném venčení atd. Jedná se o zábavný webový portál pro milovníky francouzského buldočka. Návštěvníci zde naleznou i odkazy chovatelských stanic, kde si mohou vybrat toho svého buldočka.

Pořádáme různé soutěže, srazy, procházky a také, abychom dokázali, že buldoček není rasa vhodná pouze na gauč, pořádáme i coursingové závody, nebo agility. Téměř každý buldoček vášnivě rád běhá za střapcem. V neposlední řadě se snažíme také vypomáhat i pejskům v útulcích. Ve sbírkách, které Frbul během své činnosti zorganizoval, se podařilo dát dohromady přes 1000kg granulí, deky, pamlsky aj., kterými jsme podpořili psí útulky. Dále díky fungování Frbul účtu se podpořilo finančně několik desítek pejsků a použilo se přes 100.000,- Kč vybraných od uživatelů Frbul.cz Děkujeme za Vaše příspěvky.

Každoročně vydáváme také kalendář, kde vedle sebe ochotně pózují naše placaté modelky z Frbul týmu. Náhled kalendáře pro rok 2009 je zde, pro rok 2010 je zde, pro rok 2011 zde, pro rok 2012 je zde, pro rok 2013 zde a pro rok 2014 zde.

Ocitl se buldoček ve vašem okolí v nouzi? Dejte to vědět ostatním prostřednictvím diskuse na Frbulu, kde se určitě najde zodpovědný nový majitel. Barunka, Sally, Béďa, Matylda, Danny a další již svoji novou rodinu našli. Pomozte i dalším, najít šťastný domov.

Pojďte s námi na procházku, poznejte nové lidi a jejich psí miláčky. Do fóra vkládáme tipy na společné venčení, sportovní akce a také víkendy s buldočky.

Fórum nabízí možnost podělit se o zkušenosti, zážitky, radosti i starosti, které každý se svým psem prožívá.

Jediné, co u nás nemůžete, je vkládat inzerci na prodej štěňátek a nabídky psů na krytí. Nechceme podporovat množitele a nezodpovědné chovatele. Najdete u nás odkazy na chovatelské stanice, kde Vám jistě rádi poradí.

Frbul je nejlepší a buldoček bůh.


V roce 2009 se náš web rozhodla podpořit i populární spisovatelka a moderátorka, paní Halina Pawlowská se svým francouzským buldočkem Edou (†2012). Paní Halina nás navštívila na víkendovém setkání buldočků a také nám velmi ochotně zapózovala na titulku Frbul kalendáře pro rok 2010.

Obrázek

Pozdrav od Haliny pro Frbul:

Má obrovské oči. Má obrovské uši. Má obrovskou sílu, obrovskou odvahu, obrovský smysl pro humor. Má obrovské srdce! A já zdravím všechny ty, kteří mají tak obrovské štěstí, že je francouzský buldoček přijal do své smečky!
Provolávám zdar všem,kdo buldočky rádi maj!


Dalším významným členem našeho Frbul týmu byla skvělá paní herečka Jiřina Jirášková (†2013) a její buldočka Amálka. Setkání proběhlo v rámci pořadu Tobogán, do kterého dostal Frbul pozvání, jako zvláštní host. Fotografie z natáčení si můžete prohlédnout zde.

Obrázek

Jsem rád, že jsem měl možnost se s touto úžasnou dámou setkat a že se stala součástí skupiny Frbul, kterou jsem založil. Bylo to nezapomenutelné setkání, za které velmi děkuji. Paní Jiřinko, moc Vás tam nahoru zdravíme a nikdy nezapomeneme... za Frbul, Josef Doležal

V roce 2014 se FRBUL rozrostl o dalšího VIP člena. Stal se jím Karlos "The Terminator" Vémola. Olomoucký rodák a první český MMA bojovník v nejslavnější profesionální soutěži UFC. Podle rankingu nejlepší český bojovník MMA ve Střední váze a nejlepší MMA bojovník bojující ve Střední váze na Britských ostrovech. Momentálně žije v Londýně a trénuje v klubu London Shootfighters. Má dvě děti. Před časem se jeho domácnost rozrostla o anglického buldoka jménem Chubbs a francouzského buldočka jménem Buzz.
Tituly a úspěchy: 5x CFC Championship titul, UCMMA Championship titul, GCF Championship titul, Czech MMA Association titul, 6x Mistr ČR v zápase, British Grand Prix body building champion.
Více informací na Facebooku zde, nebo na Wikipedii zde.

Obrázek


Upozornění: Nejedná se o žádný oficiální klub francouzských buldočků ani o žádný chovatelský web. Toto je pouze zájmový web, který má sloužit k pobavení a seznámení lidí z celé ČR, co mají rádi francouzské buldočky. Nesuplujeme funkci oficiálních klubů KFB a MSBMK.

Zpět na Frbul - informace o fóru, kontakty a pravidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník