Právě je ned úno 18, 2018 10:52 pm

POZOR NA PODVODNÍKY, množitele, překupníky, inzeráty

Nabídka buldočků v nouzi. Příběhy zachráněných buldočků. Reportáže o podpoře psích útulků Frbul týmem aj.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

bendovkada

Návštěvník

POZOR NA PODVODNÍKY, množitele, překupníky, inzeráty

Příspěvekúte črc 20, 2010 8:00 pm

Ahoj všem,
dnes mi přišel email od paní Lenky Novákové,která z rodinných důvodů chtěla umístit do dobré rodiny svého pejska a teď zjistila,že ta moc milá paní od Kladna si zdarma vzala jejího pejska a jak se o něj bude starat a teď ho prodává za 2500kč na Bazoši.
Pozor na tuto podvodnici Titulek: POZOR NA PODVODNÍKY

Všichni POZOR kdo se nemůžete více starat o svého pejska,nebo mu hledáte z nějakých příčin nový domov,tak pozor na podvodníky ze Zvoleněvsi u Kladna,oni jako,že schání pejska a jakmile ho od Vás dostanou tak ho obratem prodávají,mi jsme scháněli lepší domov našemu bernardýnovi,aby nebyl v paneláku,tak jsme jim ho darovali,aby se ten pes měl lépe,nechali si ho přivést k jednotě ve Zvoleněvsi,není tomu ještě ani 14.dní a náš pes je v nabídce č.inzerátu.4339713,a ještě mu 2.měsíce ubrali na věku,podívejte se na nabízejícího " vodame "nabízí tam plno psů.Vašeho miláčka si vezmou jenom na kšeft nic víc,mají příjemné vystupování no prostě to umí a berou od lidí psi zdarma a čistokrevné nejlépe je to pani Veselá možná si už říká jinak a nám volala z čísla 774836612,inzerují i na bazoši,díky za pozornost
[pdfview]C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\Obrázky\Pečky Cynthia a Danik\cynthia.jpg[/pdfview]

katkon26

Stálý člen

Re: Pozor na podvodnici

Příspěvekčtv črc 22, 2010 1:36 pm

nevim, ale nemohli by si bývalí majitele vzít toho pejska zpátky? a dát ho někomu prozkoumanějšímu? to je přeci hnus tohleto !! nikdy bych Žofku nedala, nevím , co by mě přinutilo k tomu ji dát pryč.. prostě nic... u nás se to všechno děla tak aby to bylo skloubeno...chudáci ....
Katka =Žofie + Boris

sajtarka

Návštěvník

Re: Pozor na podvodnici - prosba

Příspěvekčtv srp 05, 2010 11:00 pm

Nemáte náhodou někdo kontakt na tu paní Lenku , co darovala toho bernardýna někam ke Kladnu?

v psím útulku v BUšhtěhradě je teď nově 10měsíční bernardýn, tk jestli to náhodou není její pes, jestli se ho třeba ty překupnice nezbavily, .....

Obrázek

bendovkada

Návštěvník

Příspěvekpát srp 06, 2010 10:09 am

Paní hned píšu,a vím,že právě 10.měsíců byl jeho věk a nic bych za to nedala,že je to on :(
Chudáček malej-ten je tak hubenej-to snad není ani možný-nemám slova na ty lidi co dokážou pejska dostat do takového stavu! Hajzlové! :twisted:
[pdfview]C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\Obrázky\Pečky Cynthia a Danik\cynthia.jpg[/pdfview]

bendovkada

Návštěvník

Příspěveksob srp 07, 2010 9:21 am

Takže paní jsem hned psala a bohužel mi neodepsala-takže je mi to divné,ale může být třeba na dovolené...pokud se ozve určitě dám vědět.

sajtarka

Návštěvník

Příspěvekned srp 08, 2010 1:44 pm

Nedalo mi to, a napsala jsem do útulku, at vědí, jak se věc má a jestli nemají pocit, jestli to není ten samý pes z toho inzerátu na bazosu - a odpověděli mi toto:

bezpochyby je to on - podle slov a důkazů OU, byla podána žaloba, která k
ničemu nepovede jako pokud se týká pí černé z třebusic (to je obdoba paní ze Zvoleněvsi) .prostě máme ho v
útulku a dáváme ho dohromady a dohlédnu na to kam přijde a komu.sychrovská - útulek Bouchalka
PředchozíDalší

Zpět na Buldoček v nouzi