Právě je stř úno 21, 2018 2:02 pm

PETRA Z BULLY.CZ

Nabídka buldočků v nouzi. Příběhy zachráněných buldočků. Reportáže o podpoře psích útulků Frbul týmem aj.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Marika a Timmy

Site Admin

PETRA Z BULLY.CZ

Příspěvekčtv zář 16, 2010 9:41 am

Obrázek

Jelikož spousta lidí neví, co práce, úsilí a skvělé péče za Petrou stojí, rozhodla jsem se ji tady trošku zviditelnit na popud Jiřího :-) a i Ladi :lol: .

Myslím, že není od věci vědět, kam by případné peníze šly. Jinak by mne zajímalo, zda byste byli pro, aby peníze, které šly na torzi žaludku byly přeposlány právě sem. Dovoluji si sem dát několik informací, které jsem čerpala ze stránek Bully.

Petra zajišťuje nocleh doma - takový hotel pro psy a i školku pro psy. Petra a spol. získala zkušenosti prací se psy ve Velké Británii a sama již několik let chová vlastní psi. Zaměřují se zde na péči o pejsky všech velikostí a plemen. A toto se týká i kříženců!

Petra v průběhu několika let měla v péči i několik buldočků (i celá rodina se zbláznila do této rasy a v současnosti mají devět psů). Přišlo i několik problémových psů, které Petra zachránila před utracením (většinou z důvodu přílišné agresivity ) a po výcviku předala novým majitelům. Momentálně Petru životem provází fenka Perro Pressa de Canario, 4 Boerboelové, 2 Francouzské buldočky, slepý Rottweiler a lovecky vedená fenečka Českého fouska. Dva roky strávila prací v Londýně péčí o domácí mazlíčky - venčili 2x až 3x denně, dále se Petra věnovala převýchově problematických psů a úpravě srsti. Věnovala se pejskům všech velikostí i ras. Utvrdila si tak v praxi odlišnosti mezi různými druhy psů (od "gaučáků" přes "lovecké psy" až po "bojová plemena" ) a vyzkoušela různé způsoby výchovy. Teď může Petra nabídnout to nejlepší, co si sama praxí ověřila ...

V České republice působí již dva roky a za tuto dobu se u nich vystřídalo mnoho pejsků! Mimochodem fota na straně 10 dole jsou úžasná.

A zde si sami můžete udělat obrázek o Petře a její smečce :

http://www.bully.cz/

2578475001/5500je to na ucet www.kozmokra.eu

Prosím !!! Pište tam zprávu pro příjemce - BULDOČCI, aby se správně
přiřadilo.
Marika + Timmy a R2 (Artur)

Bibikulda

Návštěvník

Re: PETRA Z BULLY.CZ

Příspěvekned črc 24, 2011 8:16 pm

Dobrý den, internetový portál http://www.bully.cz/ mi nejde pustit. Nevíte proč??? Děkuji, Katka K.

GeorgeHarSop

Návštěvník

1ak24lns

Zpět na Buldoček v nouzi