Právě je ned úno 25, 2018 1:09 am

adopce buldočka

Nabídka buldočků v nouzi. Příběhy zachráněných buldočků. Reportáže o podpoře psích útulků Frbul týmem aj.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Luciehu

Návštěvník

adopce buldočka

Příspěvekpát zář 16, 2011 10:22 am

S přítelem bychom si rádi adoptovali buldočka. Zatím bydlíme v bytečku ale příští rok nás čeká stěhování na domeček. Zatím nemáme děti. Může to být pejsek nebo fenečka do 4 let. Prosím o nabídku. Moc děkuji. Luciehu@seznam.cz, 775 014 052

Olga

Moderátor

Re: adopce buldočka

Příspěvekpát zář 16, 2011 10:35 am

Lucko,
spíše se koukejte, co za buldočky jsou tady inzerovány. Někdy se trefí i tři najednou, někdy je chvíli klid (málokdy).
Olga a Amálka

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekpát zář 16, 2011 1:57 pm

Tak to je krásná zpráva, tak se mrkněte máme tady buldočku z Lučence, Boba z Košického útulku, babičku Avril z útulku a 2 buldočky z Jindřichova Hradce. Přimlouvala bych se buď za Boba nebo za babičku Avril. Ale to se musíte rozhodnout sama. Každopádně chválihodné a dejte vědět jak jste se rozhodla a jak to vše dopadlo. Držíme pěsti. a Děkujeme za některý zachráněný buldočí svět.

Olga

Moderátor

Příspěvekpát zář 16, 2011 5:00 pm

myslím že Bobo z Košic by vyhovoval věkem.....
Olga a Amálka

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekned zář 18, 2011 9:41 pm

Moc Vám děkuji, už jsem se na všechny tyto pejsky dívala. Bohužel nemáme tolik chovatelských zkušeností abychom si s Bobem poradili.

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekpon zář 19, 2011 7:35 am

To je škoda, Bobo by si to už zasloužil, myslím, že hodně lidí odradí to že nemá ráda chlapa, přitom je vykastrovaný a naučený všem návykům což je dobrý, ale je to škoda, hned bych ho brala, ale barák není náš a to je ten největší problém. A tak nějakého jste si vybrali? nebo ne? nenapsala jste jestli se vám někdo líbí a některému pomůžete.

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpon zář 19, 2011 8:37 am

Luciehu píše:Bohužel nemáme tolik chovatelských zkušeností abychom si s Bobem poradili.

Luci, jen popíšu naši zkušenost. Rozhodla jsem se před 3 lety, že si pořídíme psa. Celou dobu před tím jsem tvrdila, že pokud nebudu mít chlapa a domek, je to nereálné. Jenže ani po xxx letech nic :wink: , takže v nějakém záchvatu jsem udělala rozhodnutí, kterého vůbec nelituju, právě naopak - možná jedno z mých nej v životě.
Vybrala jsem si podle obrázků 3 pejsky, kteří se mi líbili (boxer, staford a nějaký kříženec, který byl na fotce otočen téměř zády). Dva první byli udáni, jakmile jsem si o ně napsala - zřejmě náhoda. Navíc jsem neměla auto, takže putování by vůbec nebylo jednoduché. Nakonec, když jsem brečela, že mi někdo vzal před nosem už 2. pejsana (tajně doufám, že se oba mají skvěle), kámoška zavolala na křížence, jestli opět neměl mimořádné štěstí :wink: , vzala auto a jelo se tentýž den. Ani jsem se na něj nešla podívat - návštěva útulku byla pro mne stresující záležitost. Takže přišla dcera oznámit, že jo - pejsan je hezký ...a bylo to.
Vůbec mi nedošlo, že je to pes tzv. bojový...navíc dospělý jedinec. K tomu byl čtvrtek a já musela normálně v pátek do práce. Pes absolvoval koupel, celou noc prochodil po bytě, nervozita příšerná. Ráno už jsem v šest lítala venku, abych ho vyvenčila. Zkušenosti se psy nula - pokud nevezmu v úvahu to, že u babičky jsme měli hlídače na zahradě v boudě.
Na cvičáku byla vidět, že i zkušená cvičitelka je z kombinace útulek, dospělec + rasa krapet zaskočená...
Abych to neprodlužovala - byla jsem tehdy nemocná a na cvičák jsme šli znovu až po 3 měsících...i další kynoložky, které Baxe opětovně viděly, byly nadšeny, jak pes spolupracuje...prostě celková pohoda, zázemí, stabilní pelíšek a vše kolem, udělaji opravdu divy.
K Baxovi po roce a půl přibyla buldočka Nelka. Zpočátku to vypadalo, že ji sežere - a nebylo to láskou. Teď na něj ona doráží a vyzývá ke hře. Je to jediný pes, se kterým si hraje.
Nebojte se tedy, že pejska, který je jen nešťastný, nemůžete ovlivnit a předělat. Pejsan, pokud má zázemí, není nikdy úplně ztracen a je super vidět, jak se psí dušička dostává do pohody.
Pokud se pro některého placatého jedince rozhodnete, určo Vám tady poradí, jak na to...
Snad se někde objeví opuštěný buldík, který Vám padne do oka...rozhodně to jemu i Vám přeji :wink: .
Jana
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekpon zář 19, 2011 10:13 am

Teda Noemi nádherně si to napsala, až mi hrkly do očí slzy. Nejlepší je, že ta "bojová plemena" jak jim lidi říkají jsou takový mazlíci a mazánci ( jsou i vyjímky ), ale nejvíc záleží na výchově, přístupu, však vy všichni takdy víte o čem mluvim. Je to tak jak napsla Noemi určitě by se Bobo změnil, pokud by s ním někdo měl trpělivost a dal mu čas a lásku kterou tak moc potřebuje. Neomi díky za tvůj příběh.

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekpon zář 19, 2011 12:05 pm

ja by som sa tej agresie az tak nebala. je to ako s ludmi, ked ich niekto napr. necha a po velkej laske a skoro svadbe je konec. Jeden sa uzatvori do seba, dalsi place , dalsi ma vztek na bud konkretneho cloveka, alebo na jedno pohlavie, alebo na vsetkych. musi sa to brat tak, ze niekto tomu psovi ublizil na dusi. A niekedy aj na tele. Ale staci troska trpezlivosti a ono to ide. len sa musi obnovit ta dovera.
Bojove plemena su na diskusiu samu osebe, vela ludi sa boji aj buldocka, vraj vyzera nastvane.
pre vela ludi, co maju doma tzv. bojove plemena, ci buldockov su to vsak ich mucinkovia a nedali by ich za nic na svete.
ja som tiez tvrdila to a ono, skusenosti ziadne a mam psa, ze mi ostatni gratuluju, ze nema ziadny naznak agresie. Je to ako tu bolo povedane len o pristupe. A kusnutie buldocka nejak neboli...akoze toho by som sa nebala. Mozno treba opatrne a ani nekusne. :wink:
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekpon zář 19, 2011 12:24 pm

děkuji Vám za Vaše názory. Já bych se toho ani nebála ale horší je to s přítelem. Dokud nebude psík doma, bude mrmlat že žádného nechce ale pak se s ním bude válet na gauči a škrabkat ho na zádech :)
Vypadá to, že už jsem snad toho pravého našla, tak snad to klapne :)

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpon zář 19, 2011 12:37 pm

Natalia píše:Ano, ja som s majitelkou volala - ma este jednu trojrocnu fawn fenecku. Slubila ze mi posle fotku, ale nic neposlala.

Luci, tak se pochlubte...kdo bude ten šťastný pejsek.

Jinak mě napadlo, že ta tříletá fawn fenečka by taky splňovala Vaše podmínky...a dalo by se to vyřešit společným odvozem.
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekpon zář 19, 2011 12:41 pm

Tak který to vyhrál? jsme tu všichni moc a moc zvědavé, tak písněte kterého jste vybrala.

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekpon zář 19, 2011 12:57 pm

není odsud ze stránek ale z inzerátu. Sice mě trošičku zarazilo, že ho mají pouze rok a už jej dávají pryč ale snad mi to objasní. Říkal, že byl s ostatními venku, tak to působí jako množírna. Je to tento inzerát http://www.inzerce-psu.com/francouzsky- ... pejska-fb/

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekpon zář 19, 2011 1:07 pm

Ak je to mnoziaren, tak ho mozu davat z dovodu, ze im nekryl, u buldocka to nie kazdy pes vie nakryvat fenky a dociahnut. Takeho, co nekryje daju prec. Ale to vam ten pan mnozitel urcite nepovie.
Vyzera byt velmi mily, drzim palce! :)
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Olga

Moderátor

Příspěvekpon zář 19, 2011 1:22 pm

vzhledem k tomu, že se v inzerátu zmiňují o tom, že KRYJE NORMÁLNĚ, tak je možné, že to bude množírna a zádrhel bude někdě jinde. Mohli by jste sem zkopírovat adresu inzerenta, pro další dohledání?
Olga a Amálka

evisek68

Moderátor

Příspěvekpon zář 19, 2011 1:45 pm

http://www.inzerce-psu.com/vysledek.htm ... =&pocet=10
Kontakt:
Email: djtomminno@gmail.com
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Vyškov
Město: Milonice
Telefon: 724 371 137
Ip adresa: 90.178.223.210
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekúte zář 20, 2011 9:49 am

A je "ruka v rukávě" :D V pátek si jedu pro svého miláčka. Jen mám malý problém kvůli kterého jsem od tří nespala. Slíbila jsem příteli, že si vezmeme většího pejska, který už nebude doma čůrat. Jenomže Jackie byl původně v bytě ale teď je venku v kotci. Prosím Vás jak nejrychleji naučit zpátky pejska hygienickým návykům aby nás nakonec nezakousl můj přítel :D :D

Noemi

Stálý člen

Příspěvekúte zář 20, 2011 9:58 am

Luciehu píše:Prosím Vás, jak nejrychleji naučit zpátky pejska hygienickým návykům, aby nás nakonec nezakousl můj přítel :D :D

Vybíhat co nejčastěji ven...za každé vyčůrání pochválit, dát pamlsek :wink:, zahrát nadšené divadýlko, jaký je šikulka . Pokud to pejsan uměl, měl by si dovednost rychle vybavit :wink: .

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekúte zář 20, 2011 10:02 am

:) Děkuji. Snad bude tak učenlivý až mě to překvapí :D

Noemi

Stálý člen

Příspěvekúte zář 20, 2011 10:14 am

Luciehu píše::) Děkuji. Snad bude tak učenlivý až mě to překvapí :D

Určitě :wink: . Na cvičáku nám paní radila, že mám na psy mluvit, aby si zvykli...takže sice vypadám jako blázen, ale se psy normálně mluvím - i venku :oops: :oops: :oops: .
S tím větším je super komunikace...zeptám se: "Baxinku, půjdeme ven?"....a podle toho, jestli zaštěká na určité frekvenci nebo se na mne podívá, jako na blázna :wink: ....je rozhodnuto. Jinak se chová, když chce podrbat, když má problém...a kdybyste třeba viděli tu radost, když se chystá batoh na hory...to ani nic říkat nemusím...pobíhá jako splašený :mrgreen: .
Nelka je úplně jiná...hladítko, tulidlo, náš miláček, neumí jediný povel :oops: :lol: :oops: ...na rozdíl od Baxe zvuky nevyluzuje, ale pomáhá si pacičkami...nejčastěji do klína :mrgreen: :oops: :mrgreen: .

Ať Vám pejsan dělá jen samou radost...uvidíte, že za nějaký čas bez něj nedáte ani krok :wink: .

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekúte zář 20, 2011 10:17 am

[Ať Vám pejsan dělá jen samou radost...uvidíte, že za nějaký čas bez něj nedáte ani krok

Tím jsem si 100% jista. Už se ho nemůžu dočkat. Těším se na něj jako na miminko :D

MílaK

Stálý člen

Příspěvekúte zář 20, 2011 10:22 am

pro Noemi,

pěkně jste to napsala o Vašem prvním pesanovi z útulku. :D

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekúte zář 20, 2011 11:41 am

ještě bych vás poprosila o radu, na co se mám u pejska zaměřit když si jej budu brát. Četla jsem si některá fóra a zaskočilo mě, kolik skrytých nemocí můžou pejsi mít. Hlavně psali, že pejsek nemůže být v kotci a oni ho tam chovají už rok :( . U nás se bude mít jako prasátko v žitě :)

Olga

Moderátor

Příspěvekúte zář 20, 2011 12:22 pm

kvalitní krmení
hodně lásky
pocit bezpečí (slovíčko "domů" zná i to největší trdlo )
kontrolovat uši, frasinky a očička (vrásky u čumáčku = frasinky)
pokud má připláclý ocásek, hlídejte aby měla čistou prdélku, někdy se to může zapařit, nebo vám vytře něco voňavýho do gauče :D
Olga a Amálka

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekúte zář 20, 2011 12:29 pm

tohle všechno u nás bude mít :D

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekúte zář 20, 2011 1:22 pm

Držíme palce aby to klaplo.Taky radím,hodně mluvit a chválit....já mám hluchého frbulka a stejně na něj mluvím a chválím.Vypadám jako blázen ale pes skvěle odezírá a chápe :D Pokud byl pejsek někdy v bytě,k čistotnosti se rychle vrátí...nemějte obavy.Zpočátku po každém jídle a spaní,hned ven....piškotek do ruky a bláznivá pochvala...tak hodně radosti.

MílaK

Stálý člen

Příspěvekúte zář 20, 2011 2:16 pm

.... a jakého pejska jste si vybrali?
jinak to co píšou Olga a Noemi k tomu není co dodat :D

MílaK

Stálý člen

Příspěvekúte zář 20, 2011 2:18 pm

.....už to asi vidím je to ten faun buldoček?

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekúte zář 20, 2011 3:01 pm

ano to je on. To bude náš Jackie

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekúte zář 20, 2011 5:56 pm

Možná je to jenom náhoda, ale nemůžu si pomoct. Strašně mně připomíná Jackila. Vzpomínáte si na tu aféru??
viewtopic.php?f=3&t=904
Ta podoba tam určitě je...

Obrázek

I ta lokalita by odpovídala..
Nevíte něco o jeho minulosti??
Další

Zpět na Buldoček v nouzi