Právě je ned úno 18, 2018 11:03 pm

Informace k rubrice buldoček v nouzi

Nabídka buldočků v nouzi. Příběhy zachráněných buldočků. Reportáže o podpoře psích útulků Frbul týmem aj.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Frbul

Site Admin

Informace k rubrice buldoček v nouzi

Příspěvekstř bře 17, 2010 8:11 pm

Tento odkaz vznikl na pomoc všem opuštěným a týraným buldočkům. Zároveň se Frbul tým bude snažit jednou za čas podpořit některý z útulků. O každé takové akci Vás zde budeme informovat.

Pokud víte o buldočkovi, který je v útulku, potřebuje nový domov nebo se ztratil či našel, vložte prosím informace o tom, kde se nachází do této sekce.

Moc děkujeme všem, komu není osud takovýchto pejsků lhostejný a snaží se jim udělat hezký domov, případně jinak pomoci. Některé příběhy zachráněných buldočků zde v této rubrice uvádíme. Pokud o někom dalším víte, či jste jedním z nich, pošlete mi prosím Váš příběh a já ho zde také zveřejním.

Díky tomuto webu se již podařilo zachránit desítky pejsků z útulků a množíren. Některé příběhy zachráněných pejsků, které jste mi poslali si zde můžete přečíst.

Kontakty na moderátory sekce buldoček v nouzi:
Olga (uz. jmeno: Olga)
Eva (uz. jmeno: evisek68)

Frbul v pořadu Chcete mě? - Frbul tým se i díky rubrice "Buldoček v nouzi" dostal do televize, konkrétně do pořadu Chcete mě? Celá reportáž je ke shlédnutí níže

Fotografie z natáčení zde: http://frbultym.rajce.idnes.cz/nataceni/

Zpět na Buldoček v nouzi