Právě je stř úno 21, 2018 1:43 pm

Nevíte o buldočkoj v nouzi?

Nabídka buldočků v nouzi. Příběhy zachráněných buldočků. Reportáže o podpoře psích útulků Frbul týmem aj.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Michaela99

Nováček

Nevíte o buldočkoj v nouzi?

Příspěvekpon kvě 10, 2010 1:53 pm

pardubice nebo okolí?mame doma jedno volne místečko a rádi by chom ho zaplnili jedním krásným fr. buldočkem :)

Ewule

Návštěvník

Re: nevíte o buldočkoj v nouzi?

Příspěvekpon kvě 10, 2010 9:28 pm

Michaela99 píše:pardubice nebo okolí?mame doma jedno volne místečko a rádi by chom ho zaplnili jedním krásným fr. buldočkem :)

Podívej se na tu chudinku z Jimlína,kdyby jí někdo dal dost lásky a péče...

ja.n.ca.06

Nováček

Příspěvekúte kvě 11, 2010 7:11 pm

dobrý den prosím zda by jste mi někdo pomohl jsem ve vážné krizové situaci a moc mě to bolí ale nevím co s mým bulíčkem.Zda by se ho někdo ujal ,je to velky mazlík a cvalda .prosím ozvěte se kdo by mi mohl někdo v teto situaci pomoci mam ho v databázi MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ POD JMÉNEM JACKIL.nEDOSTAVÁM SE NA NET JEN NĚKDY PROTO UDÁVÁM MOBIL 603767306 PROSÍM POMOZTE.DĚKUJI VŠEM ZDA SE NĚKDO OZVE JANA.Rve mi to srdíčko ale nevím jak tohle vyřešit.

katkon26

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 11, 2010 10:41 pm

janco....,
nebrala jste si ho nedávno odněkud ke svému buldíkovi? jestli se pamatuji dobře?
je něco mezi nimi v nepořádku? :shock:
Katka =Žofie + Boris

dargan1

Kolemjdoucí

Příspěvekpon kvě 17, 2010 8:59 pm

pozor pozor na pani lyckovou janu je to 14 dni jsme se rozesli ale bydlime ve stejnem dome dne 13.5 podala p. Lyckova inzerat buldocek v nouzi ten buldocek je muj a ten kdo si ho vzal tak ho prosim aby mi zavolal na toto cislo 728 233 244 pejsek jackil me byl ukraden kdyz jsm byl mimo domov pani lyckova lze a ani se u toho necervena pejsek za hlopost jinych nemuze jakakoliv informace financni odmena.Petr Hanak

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpon kvě 17, 2010 9:22 pm

Je neštěstí, když nesoulad dospělých odnáší ti, kteří za to nemůžou.
Snad se buldík najde a dostane do těch rukou, do kterých patří.
Když je člověk nešťastný, tak udělá spoustu hloupostí....jen, pokud to je tak, jak je popsáno, Jani, nikoho Vám dotyčného človíčka zpět nevrátí a dělat si naschvály asi taky není zrovinka košér.

Co to tedy vyřešit krapet "dospěleji", hm?
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

radka

Stálý člen

Příspěvekpon kvě 17, 2010 10:17 pm

nevím kde je pravda,nebyla jsem u toho.....ale na tohle se může podat trestní oznámení a ona musí říci kam ,nebo komu ho dala,to bych udělala já ,protože bych se zbláznila,kdyby mi tohle někdo udělal,nečekala byc až se někdo milostivě ozve,umřela bych hrůzou kde je a kdo ho má
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

katkon26

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 18, 2010 2:28 pm

tak jestli to je pravda, tak tohle je dost hnusný svinstvo , co sem zase četla !!!

pokud je realita opravdu taková, jak si může někdo ze zlosti vyřizovat účty tímto způsobem??
Lidi , vždyť se tu snažíme zachraňovat a pokud si dobře pamatuji i toho buldíka jste si vy přivezli odněkud ,kde ho nechtěli a teď mu uděláte pro uklidnění svého ega toto??? HANBA MI ZA VÁS - pokud je to pravda !!!!! :twisted: :twisted: :twisted: (směrováno k tomu,kdo to provedl )
Katka =Žofie + Boris

Ruda a Kápo

Kolemjdoucí

Příspěvekúte kvě 18, 2010 2:38 pm

Teda, tak tohle mi hlava nebere!!! Jak může někdo vymyslet takovou kravinu, mstít se na psovi :evil: :evil: :evil: . Co se tomu chudáčkovi musí honit v hlavě, když ho jen tak z debility někdo dá pryč za zády jeho pánečka???
Jestli je tohle vážně pravda, tak je to to nejhnusnější, co jsem za poslední dobu četla :evil:

radka

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 18, 2010 3:34 pm

vím,že to asi vyzní trapně,ale díky našim zákonům ,kdy je pes VĚC ,tak je to krádež!!!!!! ale měl by to být únos!!!!!!

Miska

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 18, 2010 5:32 pm

Ja teda souhlasim s radkou i vsemi ostatnimi..-trapne to rozhodne nezni,brano jako unos by to melo byt, protoze krucinal vsichni my,co mame srdce a mozek tak bereme frbulky a jine mazlicky jako cleny domacnosti..a tim chci ted i reagovat na to, ze pokud je pravda co je tu psano,tak me osobne se zveda zaludek z te dotycne..Stat se to me a ja ji potkat... :!:

katkon26

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 18, 2010 6:26 pm

nejhorší je, že před pár měsíci tu paní řešila získání tohoto buldíka, moc dobře si na to pamatuji... a brala ho od někud,kde ho neměli rádi, když už si na ně zvykl.... a teď neuvažuje a udělá toto... jak to asi působí ? každy člověk ,který odkláda zvíře jen proto, že se mu nehodí, by se měl vžit do role dítěte, které si dospěli předávájí a přehazují tam a zpět... :twisted:
pokud je toto pravda, myslím, že dotyčná paní musela velmi klesnout i ve svých očích sama u sebe !!!!!!!!!!!!!
jakkoliv jsem nasraná na kohokoliv, vím, že "TA VĚC" mě dokáže vždy povzbudit a jen vzpomínka ,kolik mi toho dala....
mno.. nechám se ráda překvapit jak to dopadne a jak to je....

stát se mi to , tak ten dotyčný má zpřeráženy ruce ! hlavně , že se o nás mluví jako o pánech tvorstva.... :shock: :roll: :shock: :roll:
Katka =Žofie + Boris

Alča+Bubu+Nelly

Návštěvník

Příspěvekúte kvě 18, 2010 7:25 pm

nevím co si o této situaci myslet sl. Lyčková jsem dala nabídku a už se tu neukázala a pan Hánák naše reakce taky nijak nekomentuje což v jeho situaci je přinejmenším podivné :( Je mi z toho moc smutno ,protože jestli je to pravda jak jsme to všichni pochopili,že pejsek žil ve špatných podmínkách a teď je zase kdoví kde je hnus ten největší,co asi ten pejsek prožívá?
Když si ubližujete,tak né přes třetí bytost,to se prostě nedělá :(

Miska

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 18, 2010 8:02 pm

presne tak..je to smutny a taky hnusny...k certu s takovyma fakt.

LaFi

Moderátor

Příspěvekúte kvě 18, 2010 10:01 pm

já se nemícham tady do ničeho, ale prosím nechte to vyšumět - je to složité

radka

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 18, 2010 10:08 pm

klidně,mě je úplně jedno Láďo něčí soukromí,stát se může cokoliv,nic lidského mi není cizí :wink: ,ale když už nás do toho zatáhli,tak alespoň ,proboha jak dopadl Jackyl,nic jiného mě nezajímá,ale dělají tady komedii oni,ne my :!:

Miska

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 18, 2010 11:13 pm

Tak tak,kdyz sem nekdo neco napise,tak asi pocita s tim ze nejaky reakce budou..Ale jinak,budem urcite vsichni radi kdyz je o frbulkovi neco dozvime...

katkon26

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 18, 2010 11:25 pm

můj názor ..... život není jednoduchý, ani černý ani bílý ,
vztahy jsou někdy peklem, někdy štěstím...... ale zatahovat do toho třetí stranu....???
(mstít se partnerovi na dětech či společných zvířatech ?)
pokud se něco takového někde někdy stalo, děje, stane... mohu té třetí straně přát snad jen, ať se to nikdy v budoucnu neopakuje..... :evil:

tečka. budu ráda, když se dozvím, jestli to má šťastný konec,

možná je tady druhá stránka věci a to , že tomu pejskovi je teď lépe , a že paní s rozumem věděla, co je potřeba udělat..... :wink: a nebyla to jen horká hlava ..... kdo ví.. my se jen můžeme dohadovat :wink:

každopádně buďme rádi za naše vlastní hafíky, že jim je fajn a hlavně, že NÁM JE S NIMA FAJN :wink:
Katka =Žofie + Boris

Olga

Moderátor

Příspěvekstř kvě 19, 2010 8:49 am

přesně, ty dva ať se staví třeba na hlavu, pokud je buldíkovi v novém domově lépe. O to jedinné jde.
Pokud by někdo o něm něco věděl, tak prosím, dejte vědět.
Olga a Amálka

dargan1

Kolemjdoucí

Příspěvekčtv kvě 20, 2010 11:17 am

Petr Hanák, majitel Jackila:

to, že mi byl pejsek ukraden, je pravda. To že jsem šílel, je taky pravda, ale na policii mi řekli, že pejsek byl zakoupen za 1500kč a tudíž se nejedná o trestný čin. Pro mě ten pejsek má hodnotu přítele, jestli to některým ignorantům nestačí, tak jim hazím rukavici do obličeje. Já si ho najdu i bez těch co piší o tom, že mu bude líp u jiných. Ale kdo zaručí tomu pejskovi, že se to nebude opakovat a proto ti rozumní by měli raději pomoct při hledaní pejska. Paní Lyčková je zrůda a tímto způsobem se mi mstí. Je to ubohé a hloupé. Děkuji všem, kteří mají srdce tam, kde má být. Ne peníze, ale láska ke všemu živému co se na této planetce pohybuje a žije.

P.S. Ti, co si ho odvezli a četli mou výzvu a jaksi si říkají "serem na něj", tak vězte ...... hodně se ohlížejte

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 20, 2010 12:39 pm

Ja to chapem, mne sa stalo nieco podobneho, nastastie sa to vyriesilo,ale bolo to vydieranie velmi podobne tomu,ako sa niekto po rozvode vyhraza, ze vas vyhodi zo zivota a zoberie vam dieta, bez toho,ci sa z toho zblaznite alebo nie. Dalsia vec je, ze pes je vlastne vec a u nas na slovensku sa vec do vysky 8000 SK, teraz je to uz v EUR, ale hodnota rovnaka nepoklada za trestny cin, nech by na tom niekto spravil kradez a pod. Oni s tym nevedia nic robit a tak sa vlastne ostane clovek pohybovat na tenkom lade a v totalnej bezmocnosti. Spolocne zviera je hadam vacsi problem, nez spolocne dieta, ked sa jedna o to, kto si ho nakoniec vezme. Lebo ked ste ho kupili bez papierov, tak nemate uctenku vystavenu na meno a tak potom je vlastne iba slovo proti slovu. Najhorsie je, a to hovorim z vlastej skusenosti, ked vam ani napriek tomu, ze by ste zaplatili velmi vysoku sumu partner zvieratko nepreda, lebo to robi naschval. A najhorsie je, ze sa nemate kam obratit, lebo pokial zviera nie je tyrane, tak nemoze clovek nic, proste co pojdete na policiu, ze vas ten druhy vydiera? toto je velky problem a nikomu neprajem, aby si to zazil. Ja som vtedy skoro zosalela a stalo ma to urcite par rokov zivota. A okrem toho to zvieratko, aj ked sa da cely cirkus nahodou dokopy si to bude navzdy pamatat. A hodit ho v takom stave uplne cudzim ludom je to najhorsie,co sa moze spravit. Traumy nemaju len deti,ale aj zvierata. Mali by sa dost pozmenit zakony,aby sa taketo situacie dali riesit, lebo predchadzat sa tomu neda. Vztahy a manzelstva su vzdy 50:50 a clovek nevie co za par rokov bude. Ja tomu panovi drzim palce, aby sa svojho psika nakoniec dopatral, lebo viem ze taktato strata sa nahradit neda.
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

katkon26

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 20, 2010 12:52 pm

Pane Hanáku, určitě s Vámi všichni soucítíme, jestli jste četl vrchní příspěvky, pouze jelikož nevíme, jak se to vyvíjí, tak jsem napsala, že snad možná, ten pejsek je teď tam ,kde je mu lépe....
Pokud třeba nevíte, kde pejsek je , snad není možné, aby druhá strana byla natolik tvrdá a nekompromisní a s plným vědomím Vás zbavila buldíka. kterého jste si nedávno přivezli a kterého určitě i ona milovala .
protože i pokud se odbře pamatuji, tak i paní j.a.n.c.a ma buldika, a určitě ho miluje a musí vědět, že toto není sprváné!
určitě navštíví tyto stránky a třeba bude konat jinak pro buldočka ne pro sebe...
pokud to všechno bylo tak ,jak to máme podáno pouze od vás.....samozřejmě přejem noho zdaru a určitě by vám mohli v oklolí se buldočkáři pomoci se spojit a třeba jen vylepit letáky nebo rozhodit sítě.... jackil se nemohl vypařit !!!!!
Katka =Žofie + Boris

Olga

Moderátor

Příspěvekčtv kvě 20, 2010 1:03 pm

je to fakt zapeklitá věc, já taky napsala že nám jde hlavně o pejska, ale je pravda, že kdyby se to stalo mně, tak šílím. Přeji, ať se buldík najde a dopadne to k spokojenosti všech. Pokud se Vám bejvalka takhle mstí, tak je ubohá a buďte rád že je od Vás dál.
Olga a Amálka

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 21, 2010 12:01 pm

No tak vzhledem k tomu, že oba aktéry znám osobně ze srazů, tak mě to úpřímně šokovalo!!!
Jenom doufám, že to všechno dopadne dobře. Jackil se vrátí zpět k páníčkovi, kam patří a nezanechá to na něm velký následky. Vždyť si toho v životě už tolik zažil! Na posledním srazu měl dokonce nějaký záchvat, tak snad se do toho nepřidají i zdravotní problémy :( A co Igor?? Ten zůstal u koho?
Nechápu, že se tohle může stát lidem, u kterých vidíte, že ty psy opravdu milujou a udělali by pro ně první, poslední. A najednou takovej zkrat.. Život je složitej. Jenom doufám, že to nějak vyřešíte a dopadne to dobře. Vždyť ti psi za nic nemůžou :cry:

dargan1

Kolemjdoucí

Příspěvekpát kvě 21, 2010 6:46 pm

dargan1Igor je u pani Lyčové nejsem takové pra.jako p.Lyčkova už jsem objel clý okres v kruhu a navštívil 48 obecních uřadu kvuli přihlášeni ale zatím nic hledám dál.Petr Hanák

katkon26

Stálý člen

Re: NABÍDNU DOMOV - nevíte o buldočkoj v nouzi?

Příspěvekstř zář 15, 2010 1:43 pm

chci se zeptat, zda někdo nevíte, jestli se Jackil našel a je u páníčka?
Katka =Žofie + Boris

katkon26

Stálý člen

Re: Nevíte o buldočkoj v nouzi? - již nalezen ! ! !

Příspěvekstř zář 15, 2010 4:53 pm

Mariko - nevím, jestli je to ten bulďoch, ale jednalo se o buldíka, kterého majitelka dala pryč od majitele a ten ho potom hledal.. fawn buldoch jackil... takže už je zpět u páníčka?
Katka =Žofie + Boris

katkon26

Stálý člen

Příspěvekstř zář 15, 2010 7:32 pm

tak mi osobně po tom nic není, jen jestli je pes v pořádku, jak tak občas procházím starší temata..... :wink:
Katka =Žofie + Boris

dargan1

Kolemjdoucí

Příspěvekúte úno 08, 2011 8:28 pm

Ne Jackyla jsem dosud nenašel ale vydupal jsem aspon z našich orgánu trestní oznámení tak do 14 dnu bych měl vědět kdo ho má.Petr Hanak

Janča

Návštěvník

Příspěvekúte úno 08, 2011 9:28 pm

Pane Hanáku to je mi moc líto.. To ste to z té vaší bývalé přítelkyně nedostal, komu ho dala? :?
Další

Zpět na Buldoček v nouzi